Header Image

 

Laureaci Mlecznej Gali edycja 2015

Stada liczące przeciętnie do 20 sztuk krów mlecznych

  1. Szymon Kozłowski, Dziuplina, woj. dolnośląskie
  2. Sylwester Pszczoła, Gutanów , woj. lubelskie
  3. Grzegorz Czajkowski, Czajki, woj. podlaskie
  4. Wiesław Danielewski, Łabno, woj. warmińsko-mazurskie
  5. Małgorzata Siudziak, Kolonia Wilczopole, woj. lubelskie

Stada liczące przeciętnie do 20,1 do 50 sztuk krów mlecznych

  1. Urszula i Eugeniusz Majewscy, Kołoząb, woj. pomorskie
  2. Elżbieta Mazurek, Ostrobudki, woj. wielkopolskie
  3. Zenon Zubek, Kępniewo, woj. warmińsko-mazurskie
  4. Marcin Gromada, Ludzisko, woj. kujawsko-pomorskie
  5. vJerzy Kokociński, Snowidowo, woj. wielkopolskie

Stada liczące przeciętnie do 50,1 do 150 sztuk krów mlecznych

  1. Maciej Pohl, Krotoszyn, woj. wielkopolskie
  2. Robert Neneman, Wełnica, woj. wielkopolskie
  3. Małgorzata Dusznik, Wierzba, woj. lubelskie
  4. Stadnina Koni Dobrzyniewo, Gospodarstwo Dobrzyniewo, woj. wielkopolskie
  5. Dariusz Nasiłowski, Skwierczyn Dwór, woj. mazowieckie

Stada liczące przeciętnie do 150,1 do 300 sztuk krów mlecznych

  1. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wieśnica, Wieśnica, woj. dolnośląskie
  2. Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o., Michałowo, woj. kujawsko-pomorskie
  3. Anna i Andrzej Jaworowicz, Godziątków, woj. wielkopolskie
  4. Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o., Chotel, woj. kujawsko-pomorskie
  5. Działpol Sp. z o.o., Działyń, woj. wielkopolskie

Stada liczące przeciętnie do 300,1 do 500 sztuk krów mlecznych

  1. Janusz Przydrożny, Zamysłów, woj. lubuskie
  2. Stadnina Koni Nowe Jankowice, Nowe Jankowice, woj. kujawsko-pomorskie
  3. Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o., Osięciny, woj. kujawsko-pomorskie
  4. Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o., Jarantowice, woj. kujawsko-pomorskie
  5. Hodowla Zwierząt Zarodowych Żołędnica, Zakrzewo, woj. wielkopolskie

Stada liczące przeciętnie do 500,1 do 1 000 sztuk krów mlecznych

  1. Adam Pietruszyński, Straduny, woj. warmińsko-mazurskie
  2. Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Bądecz, Czajcze- ferma, woj. wielkopolskie
  3. Gospodarstwo Rolne Ceber S.C., Kotla, woj. dolnośląskie
  4. Ośrodek Hodowli Zarodowej Lubiana Sp. z o.o., Nadarzyn, woj. zachodniopomorskie
  5. ZSIZ- PIB Kołbacz, Dębina, woj. zachodniopomorskie

Stada liczące przeciętnie powyżej 1 000 sztuk krów mlecznych

  1. KR Szestno, Lembruk, woj. warmińsko-mazurskie
  2. SANO Sp. z o.o., Lubiń, woj. wielkopolskie
  3. Tadeusz Lisiecki, Czechnów, woj. wielkopolskie
  4. Spółka Rolna Kalska Sp. z o.o., Kalsk, woj. lubuskie
  5. Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o., Pilszcz, woj. opolskie

Stada rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czerwono-białej

  1. Marcin Chrząszcz, Mionów, woj. opolskie
  2. Krystian Józef Kontny, Leśnik, woj. opolskie
  3. Ośrodek Hodowli Zarodowej Głogówek Sp. z o.o., Zakład Zawada, woj. opolskie

Stada rasy simentalskiej

  1. Andrzej Puchalski, Nagórki, woj. kujawsko-pomorskie
  2. Stadnina Koni Pępowo Sp. z o.o., Pępowo, woj. wielkopolskie
  3. Jerzy Stączek, Jaćmierz, woj. podkarpackie
  4. Jan Wrona, Brzegi Dolne, woj. podkarpackie

Stada rasy polskiej czerwonej

  1. Wojciech Gubała, Maruszyna, woj. małopolskie
  2. Edward Solarczyk, Czarny Dunajec, woj. małopolskie
  3. Krzysztof Bartoszek, Maruszyna, woj. małopolskie

Stada rasy jersey

  1. Stadnina Koni Michałów Sp. z o.o., Michałów, woj. świętokrzyskie
  2. Stadnina Koni Iwno Sp. z o.o., Wiktorowo, wielkopolskie
  3. Wiktor i Teresa Słodkowicz, Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie

Stada rasy montbeliarde

  1. Montagro Sp. z o.o., Wierzbica, woj. lubelskie
  2. Paweł Kaźmierczak, Sokołowo, woj. wielkopolskie
  3. P.R. Rolgo s.c., Stuchowo, woj. zachodniopomorskie

Stada ras zachowawczych

Rasa białogrzbieta

  1. Wojciech Makarewicz, Terebela, woj. lubelskie

Rasa polska czerwono-biała

  1. Stanisław Trałka, Brzeziny, woj. podkarpackie

Rasa polska czarno-biała

  1. Jacek Szulwic, Groszki, woj. warmińsko-mazurskie
Do pobrania

Aby pobrać broszurę kliknij na obrazek.