Header Image

2019

Lista laureatów (rozwiń)

WYDAJNOŚĆ

STADA O PRZECIĘTNEJ LICZBIE KRÓW MLECZNYCH DO 20 SZTUK

1. MAŁGORZATA I SYLWESTER PSZCZOŁA
2. LESZEK BUDNIEWSKI
3. RYSZARD DMOCHOWSKI
4. STANISŁAW MOŚCICKI
5. JERZY KOZŁOWSKI

STADA O PRZECIĘTNEJ LICZBIE KRÓW MLECZNYCH OD 20 DO 50 SZTUK

1. ANDRZEJ MÓRAWSKI
2. ELŻBIETA MAZUREK
3. GR MARCIN DZIAŁA
4. GR PIOTR ZDUN
5. TADEUSZ JAROSZEK

STADA O PRZECIĘTNEJ LICZBIE KRÓW MLECZNYCH OD 50 DO 150 SZTUK

1. GR MAŁGORZATA I LESZEK DUSZNIK
2. GR PIETRZAK JANUSZ
3. GR MACIEJ POHL
4. DOMINIKA SAS-WISŁOCKA
5. DARIUSZ NASIŁOWSKI

STADA O PRZECIĘTNEJ LICZBIE KRÓW MLECZNYCH OD 150 DO 300 SZTUK

1. OHZ OSIĘCINY SP. Z O.O.
2. HZZ ŻOŁĘDNICA SP. Z O.O.
3. GRH CZECHNÓW SP. Z O.O.
4. HENDRIPOL SP. Z O. O.
5. GR TADEUSZ STELĘGOWSKI

STADA O PRZECIĘTNEJ LICZBIE KRÓW MLECZNYCH OD 300 DO 500 SZTUK

1. SK NOWE JANKOWICE SP. Z O.O.
2. OHZ OSIĘCINY SP. Z O.O. (JARANTOWICE)
3. HZZ ŻOŁĘDNICA SP. Z O.O. (KAWCZE)
4. HZZ ŻOŁĘDNICA SP. Z O.O. (ZAKRZEWO)
5. ZPR W KOWROZIE SP. Z O.O.

STADA O PRZECIĘTNEJ LICZBIE KRÓW MLECZNYCH POWYŻEJ 500 SZTUK

1. OHZ LUBIANA SP. Z O.O.
2. OHZ GARZYN SP. Z O.O. (GÓRZNO)
3. OHZ GARZYN SP. Z O.O. (MIERZEJEWO)
4. SK DOBRZYNIEWO SP. Z O.O.
5. ZDIZ-PIB KOŁBACZ SP. Z O.O.

STADA O PRZECIĘTNEJ LICZBIE KRÓW MLECZNYCH POWYŻEJ 1000 SZTUK

1. GR TADEUSZ LISIECKI
2. KR SZESTNO SP. Z O.O.
3. FORTUNE SP. Z O.O.
4. SR KALSK SP.Z O.O.
5. PAUL-PON POLSKA SP.Z O.O.

RASA POLSKA HOLSZTYŃSKO-FRYZYJSKA ODMIANY CZERWONO-BIAŁEJ

1. MACIEJ MYDLARZ
2. ANDRZEJ LISIECKI
3. OHZ GŁOGÓWEK SP. Z O.O.

RASA SIMENTALSKA STADA DO 50 KRÓW

1. DOMINIKA I  ŁUKASZ PUCHALSCY
2. ARTUR PAŚKO

RASA SIMENTALSKA STADA POWYŻEJ 50 KRÓW

1. SK PĘPOWO SP. Z O.O.
2. PAWEŁ ZGLINICKI

RASA POLSKA CZERWONA

1. SZYMUSIAK TADEUSZ
2. MARIAN KRAUS
3. EWA I WOJCIECH ŁUKASZ

RASA JERSEY

1. SK MICHAŁÓW SP. Z O.O.
2. SK IWNO SP. Z O.O.
3. MARTA NOWAK

RASA MONTBELIARDE

1. MONTAGRO SP.Z O.O.
2. GR PAWEŁ KAŹMIERCZAK
3. WPR. ROLGO S.C.

RASA BIAŁOGRZBIETA

GR WOJCIECH MAKAREWICZ

RASA POLSKA CZERWONO-BIAŁA

MARIAN KOŁOS

RASA POLSKA CZARNO-BIAŁA

SZULWIC JACEK

HODOWLA

POKRÓJ

1. GR ŁUKASZ MAJKOWSKI
2. TERESA SKOPNIK
3. OHZ GŁOGÓWEK SP. Z O.O. (GŁOGÓWEK)
4. MIROSŁAW KRAUS

GENETYKA – RASA PHF HO

1. RYSZARD BOBER
2. OHZ OSIĘCINY SP. Z O.O.
3. STANISŁAW ŻOCHOWSKI
4. OHZ GARZYN SP. Z O.O.
5. FORTUNE SP. Z O.O.
6. KR KIETRZ SP. Z O.O.

GENETYKA – RASA PHF RW

7. OHZ GŁOGÓWEK SP. Z O.O. (gPF JAŁÓWKI)
8. OHZ GŁOGÓWEK SP. Z O.O. (gPF KROWY)
9. PRU KŁOS SP. J. (PF KROWY)