Header Image

Hotel Windsor**** to nie tylko największy kompleks konferencyjny w okolicy. To miejsce, w którym marzenia się spełniają, a nawet najtrudniejsze projekty mogą zostać zrealizowane. Miejsce wyjątkowych chwil i nieograniczonych możliwości.

Urzekający pałacową architekturą i baśniowymi detalami budynek hotelu mieści się w pięknej, spokojnej okolicy nad Zalewem Zegrzyńskim, zaledwie 30 minut jazdy od Warszawy. Taka lokalizacja sprzyja zarówno organizacji konferencji, imprez i spotkań biznesowych, jak i rodzinnym wypadom za miasto. A bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – i chętnie będzie do nas wracał.

W eleganckich, artystycznie wykończonych wnętrzach na gości czeka atmosfera iście królewskiego relaksu – oraz 175 stylowych pokoi, restauracja Victoria, restauracja a’la carte, 37 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjno-bankietowych, nowoczesna strefa SPA & Wellness z 6 gabinetami, ogromnym jacuzzi, strefą 3 saun i barem, a także klub nocny z kręgielnią. Oczywiście jak na baśniowy pałac przystało, mamy też wspaniałe kręcone schody, szemrzącą fontannę w lobby, a nawet… prawdziwe tajne przejścia. Wszystko po to, by każda zorganizowana u nas impreza była wyjątkowa.

A za oknem? Duży zielony teren wokół hotelu pozwala nie tylko na wypoczynek w bliskim kontakcie z naturą, ale też organizację wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. W odległości zaledwie kilku kroków znajduje się prywatna plaża z pomostem i przystanią, a zlokalizowany tuż obok park linowy podniesie poziom adrenaliny każdemu, kto ceni sobie aktywne spędzanie czasu. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych – specjalnie dla nich przygotowaliśmy kącik zabaw w hotelu, dmuchany zamek, trampolinę oraz bezpieczny plac zabaw wśród zieleni.

OBEJRZYJ WINDSOR HOTEL W MAPACH 360

 

Hotel 

Hall

Sala balowa

Restauracja